نمایش 1–6 از 36 نتیجه

امتحان آنلاین فصل 8 ریاضی دوم با پاسخ

بدون امتیاز 0 رای
امتحان زمان دار+ پاسخ امتحان به صورت فیلم+ پاسخ امتحان به صورت پی دی اف + تصحیح امتحان + ارسال نمره و برگه تصحیح شده شما این امتحان به صورت آنلاین برگزار میگردد و 50 دقیقه زمان برای آن در نظر گرفته شده است. بعد از پرداخت کافیست دکمه ی ثبت و سپس ادامه را بزنید تا به آزمون هدایت شوید. به کمک این آزمون می توانید در هر ساعت و هر مکان و هر زمان در امتحان تشریحی فصل 8 ریاضی پایه دوم شرکت و پاسخ خود را به صورت عکس بارگذاری کنید. بعد از اتمام زمان امتحان، صفحه ی آزمون به صورت خودکار بسته می شود و لینک  پاسخ های امتحان به صورت فیلم و پی دی اف در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. پس از گذشت 24 ساعت از زمان امتحان، پاسخ های هر دانش آموز بررسی شده و نمره توصیفی امتحان(خیلی خوب، خوب، قابل قبول، نیاز به تلاش بیشتر) به شماره همراه ثبت شده در آزمون پیامک می شود. دانش آموزانی که در بخش هایی از این آزمون مشکل دارند، میتوانند با مراجعه به پاورپوینت فصل 8 ریاضی دوم این فصل را مرور کنند. همچنین استفاده از سؤال + پاسخ فصل 8 ریاضی دوم (ورد و پی دی اف) که به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار می گیرد راهکار مناسبی برای اشنایی دانش اموزان با نمونه سوالات بیشتر از ریاضی دوم است.
57,000 تومان

سؤال + پاسخ فصل 8 ریاضی دوم (ورد و پی دی اف)

بدون امتیاز 0 رای
این محصول دارای 4 فایل شامل: فایل پی دی اف سؤال، فایل پی دی اف پاسخ، فایل ورد سوال و فایل ورد پاسخ ریاضی فصل هشتم پایه ی دوم می باشد و کل مباحث فصل را بطور کامل و اصولی در بر می گیرد . این فایل برای ارزیابی دانش آموزان و استفاده ی دبیران و اولیای گرامی بسیار مفید و کاربردی است . دبیران عزیز میتوانند بنابه سلیقه و یا سطح کلاس، تعدادی از سوالات را حذف یا سوالات جدیدی به فایل ورد اضافه کنند و یا تغییری در بخشی از سؤالات ایجاد کنند. فایل پی دی اف فصل 8 ریاضی دوم، یک آزمون جامع از این فصل است و دانش آموزان، والدین و یا معلمین میتوانند به عنوان یک امتحان به آن نگاه کنند و از آن جا که پاسخ ها به صورت مجزا و در یک فایل جداگانه وجود دارد، والدین عزیزی که با روش های تدریس کتاب آشنایی کافی ندارند، میتوانند به پاسخ ها و توضیحات آن ها مراجعه کرده و از صحت پاسخگویی کودکان خود اطمینان حاصل کرده و یا با استفاده از توضیحات فایل پاسخ، بخش هایی را که کودکان متوجه نشده اند را برای آن ها توضیح دهند. فایل ورد و پی دی اف ریاضی هشتم شامل چه مطالبی میشود؟ برخی سؤالات این آزمون به صورت زیر است: الگوی زیر را ادامه دهید. جاهای خالی را کامل کنید. ...... دسته ..... تایی می شود ....... دور عدد های زوج خط بکشید عدد های داخل جدول را به نزدیک ترین ده تایی تقریب بزنید. به کمک نمودار تصویری به سؤالات پاسخ دهید. سؤالات مرتبط با عدد های زوج و فرد، ماشین های ورودی و خروجی، استفاده از روش نمادین و مسئله بخش های دیگر این امتحان را تشکیل میدهند. اگر دانش آموزان عزیز در پاسخ دهی به بخش هایی از این سؤالات مشکل دارند، میتوانند به پاورپوینت فصل 8 ریاضی دوم مراجعه کنند.
رایگان!

پاورپوینت فصل 8 ریاضی دوم

بدون امتیاز 0 رای
پاورپوینت فصل 8 ریاضی دوم، آموزش جامعی را در مورد این فصل ، بیان می کند .این فایل می تواند همگام با آموزش هر بخش از کتاب ، یا در انتهای فصل  در کلاس درس یا در منزل مورد استفاده قرار بگیرد . ویژگی ها : آموزش جامع و کامل کل فصل ، مثال های متعدد ، دوره کامل کل فصل فونت : B yeken نسخه پاورپوینت : 2010 برای یادگیری و آموزش بهتر ، پاورپوینت را در حالت slide show قرار دهید . پاورپوینت فصل 8 ریاضی دوم شامل چه مطالبی میشود؟ تعدادی از مثال هایی که در این فایل مطرح میشوند عبارتند از: .... تا .... تایی می شود ..... عدد های زیر را به نزدیک ترین ده تایی تقریب بزنید. نمودار تصویری مربوط به اطّلاعات زیر را رسم کنید شکل زیر را به دو صورت دسته بندی کن و جاهای خالی را پر کن. اطّلاعات سرشماری را در نمودار ستونی وارد کنید به کمک نمودار ستونی به سؤالات پاسخ دهید. نمودار تصویری مربوط به اطّلاعات زیر را رسم کنید. از دیگر بخش های این پاورپوینت میتوان به حل مسئله به شناخت اعداد زوج و فرد، حل مسئله به روش نمادین، ماشین های ورودی و خروجی، دسته بندی اشکال برای آمادگی دانش آموزان برای آموزش ضرب در سال های بعد، ترسم نمودار ستونی و تصویری و هم چنین انتخاب مناسب ترین نمودار و حل چند مثال در این زمینه ها و پر کردن جاهای خالی در جملات ..... دسته ..... تایی، اشاره کرد. با توجه به زیاد بودن تنوع سوالات در این فصل می توان به سؤال + پاسخ فصل 8 ریاضی دوم (ورد و پی دی اف) و همچنین فیلم آموزشی این فصل مراجعه کرده و دانش آموزان را با نمونه های دیگر این نوع سوالات آشنا کرد.
20,000 تومان

سؤال + پاسخ فصل 7 ریاضی دوم (ورد و پی دی اف)

بدون امتیاز 0 رای
این محصول دارای 4 فایل شامل: فایل پی دی اف سؤال، فایل پی دی اف پاسخ، فایل ورد سوال و فایل ورد پاسخ ریاضی فصل هفتم پایه ی دوم می باشد و کل مباحث فصل را بطور کامل و اصولی در بر می گیرد . این فایل برای ارزیابی دانش آموزان و استفاده ی دبیران و اولیای گرامی بسیار مفید و کاربردی است . دبیران عزیز میتوانند بنابه سلیقه و یا سطح کلاس، تعدادی از سوالات را حذف یا سوالات جدیدی به فایل ورد اضافه کنند و یا تغییری در بخشی از سؤالات ایجاد کنند. فایل پی دی اف فصل 7 ریاضی دوم، یک آزمون جامع از این فصل است و دانش آموزان، والدین و یا معلمین میتوانند به عنوان یک امتحان به آن نگاه کنند و از آن جا که پاسخ ها به صورت مجزا و در یک فایل جداگانه وجود دارد، والدین عزیزی که با روش های تدریس کتاب آشنایی کافی ندارند، میتوانند به پاسخ ها و توضیحات آن ها مراجعه کرده و از صحت پاسخگویی کودکان خود اطمینان حاصل کرده و یا با استفاده از توضیحات فایل پاسخ، بخش هایی را که کودکان متوجه نشده اند را برای آن ها توضیح دهند. اگر دانش آموزان عزیز در پاسخ دهی به بخش هایی از این سؤالات مشکل دارند، میتوانند به پاورپوینت فصل 7 ریاضی دوم مراجعه کنند.
رایگان!

امتحان آنلاین فصل 7 ریاضی دوم با پاسخ

بدون امتیاز 0 رای
امتحان زمان دار+ پاسخ امتحان به صورت فیلم+ پاسخ امتحان به صورت پی دی اف + تصحیح امتحان + ارسال نمره و برگه تصحیح شده شما این امتحان به صورت آنلاین برگزار میگردد و 50 دقیقه زمان برای آن در نظر گرفته شده است. بعد از پرداخت کافیست دکمه ی ثبت و سپس ادامه را بزنید تا به آزمون هدایت شوید. به کمک این آزمون می توانید در هر ساعت و هر مکان و هر زمان در امتحان تشریحی فصل 7 ریاضی پایه دوم شرکت و پاسخ خود را به صورت عکس بارگذاری کنید. بعد از اتمام زمان امتحان، صفحه ی آزمون به صورت خودکار بسته می شود و لینک  پاسخ های امتحان به صورت فیلم و پی دی اف در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. پس از گذشت 24 ساعت از زمان امتحان، پاسخ های هر دانش آموز بررسی شده و نمره توصیفی امتحان(خیلی خوب، خوب، قابل قبول، نیاز به تلاش بیشتر) به شماره همراه ثبت شده در آزمون پیامک می شود.   دانش آموزانی که در بخش هایی از این آزمون مشکل دارند، میتوانند با شرکت در کلاس آنلاین رفع اشکال ریاضی دوم ، اشکالات خود را مطرح کنند. همچنین استفاده از پاورپوینت فصل 7 ریاضی دوم  راهکار مناسبی برای دوره این فصل از ریاضی دوم است.
33,000 تومان

پاورپوینت فصل 7 ریاضی دوم

بدون امتیاز 0 رای
پاورپوینت فصل 7 ریاضی دوم، آموزش جامعی را در مورد این فصل ، بیان می کند .این فایل می تواند همگام با آموزش هر بخش از کتاب ، یا در انتهای فصل  در کلاس درس یا در منزل مورد استفاده قرار بگیرد . ویژگی ها : آموزش جامع و کامل کل فصل ، مثال های متعدد ، دوره کامل کل فصل فونت : B yeken نسخه پاورپوینت : 2010 برای یادگیری و آموزش بهتر ، پاورپوینت را در حالت slide show قرار دهید . پاورپوینت فصل 7 ریاضی دوم شامل چه مطالبی میشود؟ تعدادی از مثال هایی که در این فایل مطرح میشوند عبارتند از: اندازه ی خط ..... سانتی متر و ..... قسمت از 10 قسمت مساوی است ....  قسمت از .....  قسمت مساوی شکل رنگ شده یک صفحه ی چرخنده به شکل زیر داریم. چند قسمت از کلّ صفحه به رنگ سبز است؟ چند قسمت از کلّ صفحه به رنگ زرد است؟ اگر عقربه را بچرخانیم، احتمال اینکه روی کدام رنگ بایستد، بیشتر است؟ احتمال ایستادن عقربه روی کدام رنگ کمتر است؟ داخل هر جعبه تعدادی تیله به رنگ های مختلف است. اگر بدون نگاه کردن به جعبه ها یک تیله را در بیاوریم، شانس کدام رنگ بیشتر است؟ از دیگر بخش های این پاورپوینت میتوان به حل مسئله به روش استفاده از اعداد تقریبی، آموزش نمایش کسر، حل مسئله ساده تر، نمایش کسر روی محور، توضیح مفهوم شانس و احتمال و حل چند مثال در این زمینه ها، دسته بندی اشیا و پر کردن جاهای خالی در جملات ..... دسته ..... تایی، اشاره کرد. با توجه به زیاد بودن تنوع سوالات در این فصل می توان به امتحان آنلاین فصل 7 ریاضی دوم با پاسخ و همچنین فیلم آموزشی این فصل مراجعه کرده و کودکان را با نمونه های دیگر این نوع سوالات آشنا کرد.
20,000 تومان