مشاهده همه 3 نتیجه

پاورپوینت فصل 4 ریاضی سوم

بدون امتیاز 0 رای
پاورپوینت فصل 4 ریاضی سوم ، آموزش جامعی را در مورد این فصل ، بیان می کند .این فایل می تواند همگام با آموزش هر بخش از کتاب ، یا در انتهای فصل  در کلاس درس یا در منزل مورد استفاده قرار بگیرد . ویژگی ها : آموزش جامع و کامل کل فصل ، مثال های متعدد ، دوره کامل کل فصل فونت : B yeken نسخه پاورپوینت : 2010 برای یادگیری و آموزش بهتر ، پاورپوینت را در حالت slide show قرار دهید .  
20,000 تومان

پاورپوینت فصل 3 ریاضی اول

بدون امتیاز 0 رای
پاورپوینت فصل 3 ریاضی اول ، آموزش جامعی را در مورد این فصل ، بیان می کند .این فایل می تواند همگام با آموزش هر بخش از کتاب ، یا در انتهای فصل  در کلاس درس یا در منزل مورد استفاده قرار بگیرد . ویژگی ها : آموزش جامع و کامل کل فصل ، مثال های متعدد ، دوره کامل کل فصل فونت : B yeken نسخه پاورپوینت : 2010 برای یادگیری و آموزش بهتر ، پاورپوینت را در حالت slide show قرار دهید . بعضی از سؤالات این پاورپوینت را ببینیم: عزیزم تو هم مثل شکل های زیر انگشتان خود را باز کن و تعداد هر کدام را بگو گل من، به تعداد شکل ها انگشتان خود را باز کن. حالا به 2 تا به انگشتانت اضافه کن و بگو چند تا می شود جدول زیر را با شکل مناسب کامل کن عزیزم الگوهای شطرنجی زیر را ادامه بده سوال و جواب فصل 3 ریاضی اول میتونه به شما کمک کنه به صورت رایگان، سوال و جواب این فصل رو دانلود کنی و بتونی به راحتی تمام فصل رو دوره و اشکالاتت رو رفع کنی 
20,000 تومان

پاورپوینت فصل 2 ریاضی ششم

بدون امتیاز 0 رای
پاورپوینت فصل 2 ریاضی ششم ، آموزش جامعی را در مورد این فصل ، بیان می کند .این فایل می تواند همگام با آموزش هر بخش از کتاب ، یا در انتهای فصل  در کلاس درس یا در منزل مورد استفاده قرار بگیرد . ویژگی ها : آموزش جامع و کامل کل فصل ، مثال های متعدد ، دوره کامل کل فصل فونت : B yeken نسخه پاورپوینت : 2010 برای یادگیری و آموزش بهتر ، پاورپوینت را در حالت slide show قرار دهید .  
20,000 تومان