مشاهده همه 3 نتیجه

پاورپوینت فصل 1 ریاضی اول

بدون امتیاز 0 رای
پاورپوینت فصل 1 ریاضی اول، آموزش جامعی را در مورد این فصل ، بیان می کند .این فایل می تواند همگام با آموزش هر بخش از کتاب ، یا در انتهای فصل  در کلاس درس یا در منزل مورد استفاده قرار بگیرد . ویژگی ها : آموزش جامع و کامل کل فصل ، مثال های متعدد ، دوره کامل کل فصل فونت : B yeken نسخه پاورپوینت : 2010 برای یادگیری و آموزش بهتر ، پاورپوینت را در حالت slide show قرار دهید . این پاورپوینت شامل چه مطالبی میشود؟ تعدادی از مثال های مطرح شده در این پاورپوینت به صورت زیر است: گیره های هم رنگ را بشمار و تعداد آن ها را بگو به تعداد هر شکل خانه ی رو به روی آن را رنگ کن کدام دسته الگوی مشخصی دارد؟ دور آن خط بکش هر دست چه عددی را نشان میدهد؟ تو هم نشان بده تعداد هر کدام را بگو فیلم آموزشی فصل 1 اول به شما کمک میکند با توضیحات معلم، مطالب درسی را مرور کنید و نکات مربوط به فصل 1  ریاضی اول را به صورت فیلم مشاهده کنید.    
20,000 تومان

فیلم آموزشی فصل 2 ریاضی پایه اول

بدون امتیاز 0 رای
این محصول شامل 1 فیلم آموزشی فصل 2 ریاضی پایه اول دبستان با 10 دقیقه زمان و شامل آموزش قسمت به قسمت فصل ،حل نمونه سوال ،توضیحات مفهومی ، تصاویر آموزشی است .این فایل در جهت یادگیری دانش آموزان عزیز و آموزش توسط معلمان و اولیا گرامی بسیار کاربردی و مفید خواهد بود. معلمین عزیز میتوانند بعد از انتهای هر بخش، این فیلم را در کلاس نمایش دهند، در میان فیلم، آن را  متوقف کرده و از دانش آموزان سؤالاتی پرسیده شود و یا توضیحات اضافه ای را به دانش آموزان بدهند و پس از اطمینان از یادگیری دانش آموزان، وارد بخش بعدی شوند. همچنین میتوان بعد از انتهای هر فصل، و با هدف دوره کل فصل، این فیلم را در کلاس پخش نمود. والدین گرامی میتوانند به کمک این فیلم، با روش کتاب درسی، مباحث مختلف را فراگرفته، آن را به کودکان خود انتقال دهند. بدین گونه خطای تداخل روش های آموزشی گذشته و نحوه تدریس جدید، پیش نخواهد آمد. کودکان دلبند شما میتوانند این فیلم های کوتاه را به عنوان فیلم های کودکانه، رنگارنگ با توضیحات ساده معلم و با فونت درشت به عنوان یک آموزش آرام و فاقد اضطراب دنبال کنند. سوالات این فیلم را با هم ببینیم: به تعداد شکل های سمت چپ از شکل های سمت راست رنگ کن و بگو چند شکل رنگ نشده مانده است تعداد شکل های هر تصویر را سریع بگو مربع هایی که نقطه های هم رنگ دارد را با رنگ های مناسب رنگ کن تا یک نقاشی شطرنجی درست شود  الگو را ادامه بده   در هر دسته چند شکل می بینی؟ حالا دو شکل به هر دسته اضافه کن و تعداد شکل های هر دسته را بگو جدول را با شکل مناسب پر کن پاورپوینت فصل 2 ریاضی اول میتواند به سبکی دیگر و با سوالات متفاوت، فصل 2 ریاضی اول را مرور کند. بنابراین میتوانید برای مرور بیشتر این فصل، از این فایل هم استفاده کنید.
20,000 تومان

فیلم آموزشی فصل 6 ریاضی پایه سوم

بدون امتیاز 0 رای
این محصول شامل3 فیلم آموزشی فصل 6 ریاضی پایه سوم دبستان با مجموع تقریبی 18 دقیقه زمان و شامل آموزش قسمت به قسمت فصل ،حل نمونه سوال ،توضیحات مفهومی، حل مسئله و... است .این فایل در جهت یادگیری دانش آموزان عزیز و آموزش توسط معلمان و اولیا گرامی بسیار کاربردی و مفید خواهد بود.
35,000 تومان