مشاهده همه 4 نتیجه

پاورپوینت فصل 24 ریاضی اول

بدون امتیاز 0 رای
پاورپوینت فصل 24 ریاضی اول ، آموزش جامعی را در مورد این فصل ، بیان می کند .این فایل می تواند همگام با آموزش هر بخش از کتاب ، یا در انتهای فصل  در کلاس درس یا در منزل مورد استفاده قرار بگیرد . ویژگی ها : آموزش جامع و کامل کل فصل ، مثال های متعدد ، دوره کامل کل فصل فونت : B yeken نسخه پاورپوینت : 2010 برای یادگیری و آموزش بهتر ، پاورپوینت را در حالت slide show قرار دهید .
20,000 تومان

پاورپوینت فصل 3 ریاضی دوم

بدون امتیاز 0 رای
دانش آموزان عزیز میتوانند با مطالعه پاورپوینت فصل 3 ریاضی دوم، فصل را در مدت چند دقیقه مرور کنند و معلمین گرامی نیز میتوانند بعد از تدریس کل فصل، با  استفاده از این فایل، علاوه بر مرور، توضیحات خود را بر اساس لحن و بیان تدریس شده در کلاس، هم زمان با ارائه پاورپوینت بیان کنند. والدین عزیز نیز میتوانند اطلاعات موجود در پاورپوینت را مشاهده و در انتهای هر فصل، مطالب را برای فرزند خود شرح دهند و از مثال های موجود در فایل به عنوان نمونه سؤال با پاسخ و از بحش های آموزشی پاورپوینت به عنوان درسنامه استفاده کنند. فونت : B yeken نسخه پاورپوینت : 2010 برای یادگیری و آموزش بهتر ، پاورپوینت را در حالت slide show قرار دهید . پاورپوینت فصل 3 ریاضی دوم  شامل چه قسمت هایی است؟ یادآوری شکل های هندسی مربع، دایره، مثلث و دایره ، بررسی تعداد گوشه های این شکل ها و همچنین تعداد گوشه های 4 ضلعی های دیگر و 5 ضلعی، شباهت و تفاوت چند شکل هندسی، مفهوم کاشی کاری، حل چند مثال با موضوع های تقارن، ساعت و الگو از بخش های دیگر این فایل است. چنانچه بعد از مشاهده این پاورپوینت، به سؤالات بیشتری نیاز داشتید، توصیه ما خواندن سؤال + پاسخ فصل 3 ریاضی دوم (ورد و پی دی اف ) است.
20,000 تومان

فیلم آموزشی فصل 6 ریاضی پایه سوم

بدون امتیاز 0 رای
این محصول شامل3 فیلم آموزشی فصل 6 ریاضی پایه سوم دبستان با مجموع تقریبی 18 دقیقه زمان و شامل آموزش قسمت به قسمت فصل ،حل نمونه سوال ،توضیحات مفهومی، حل مسئله و... است .این فایل در جهت یادگیری دانش آموزان عزیز و آموزش توسط معلمان و اولیا گرامی بسیار کاربردی و مفید خواهد بود.
35,000 تومان