مشاهده همه 5 نتیجه

پاورپوینت فصل 19 ریاضی اول

بدون امتیاز 0 رای
پاورپوینت فصل 19 ریاضی اول ، آموزش جامعی را در مورد این فصل ، بیان می کند .این فایل می تواند همگام با آموزش هر بخش از کتاب ، یا در انتهای فصل  در کلاس درس یا در منزل مورد استفاده قرار بگیرد . ویژگی ها : آموزش جامع و کامل کل فصل ، مثال های متعدد ، دوره کامل کل فصل فونت : B yeken نسخه پاورپوینت : 2010 برای یادگیری و آموزش بهتر ، پاورپوینت را در حالت slide show قرار دهید .
20,000 تومان

سؤال + پاسخ فصل 10 ریاضی اول (ورد و پی دی اف)

بدون امتیاز 0 رای
این محصول دارای 4 فایل ورد و پی دی اف شامل سوالات ریاضی فصل 10 پایه ی اول و پاسخ سوالات می باشد که بصورت مجزا اراِئه شده و کل مباحث فصل را بطور کامل و اصولی در بر می گیرد . این فایل برای ارزیابی دانش آموزان و استفاده ی دبیران و اولیای گرامی بسیار مفید و کاربردی است .
رایگان!

سؤال + پاسخ فصل 9 ریاضی اول (ورد و پی دی اف)

بدون امتیاز 0 رای
این محصول دارای 4 فایل ورد و پی دی اف شامل سوالات ریاضی فصل 9 پایه ی اول و پاسخ سوالات می باشد که بصورت مجزا اراِئه شده و کل مباحث فصل را بطور کامل و اصولی در بر می گیرد . این فایل برای ارزیابی دانش آموزان و استفاده ی دبیران و اولیای گرامی بسیار مفید و کاربردی است .
رایگان!

فیلم آموزشی فصل 5 ریاضی پایه ی اول

بدون امتیاز 0 رای
این محصول شامل 1 فیلم آموزشی از فصل 5 ریاضی پایه اول دبستان با زمان تقریبی 12 دقیقه می باشد. اگر دانش آموز هستید و نمیدانید بعد از فصل 5 ریاضی اول، چطور این فصل را دوره کنید یا پدر و مادر هستید و نمیدانید چطور با روش کتاب درسی، توضیحات فصل 5 را چطور به فرزندتان منتقل کنید یا معلم هستید و برای دوره فصل در کلاس درس، به فیلم رنگارنگ نیاز دارید، این فیلم برای شما کاملا کاربردی خواهد بود. سؤالات این فیلم را ببینیم:  عزیزم، با کشیدن چوب خط بگو شکل های سمت چپ و راست با هم چند تا است گل من، تعداد شکل های سمت چپ را بگو و با یک دست نشان بده. حالا به تعداد شکل های راست انگشت های خود را ببند، چند تا مانده است گل من، تعداد شکل های سمت چپ را بگو و با یک دست نشان بده. حالا به تعداد شکل های راست انگشت های خود را ببند، چند تا مانده است در هر ردیف الگو ها را به همین ترتیب ادامه بده عزیزم، در یک دست چند انگشت داری؟ آن را باز کن، به تعداد شکل ها انگشتان خود را ببند و به تعداد انگشت های باقی مانده چوب خط بکش الگو ها را به همین ترتیب ادامه بده و الگویی را که تکرار شده در سمت راست بکش مربع شگفت انگیز را با رنگ مناسب پر کن لبه ی شکل های زیر را پر رنگ کن و بگو هر شکل چند گوشه و چند لبه دارد؟ بعد از دین این فیلم، میتونید از فایل پاورپوینت فصل 5ریاضی اول  استفاده کنید و با دیدن مثال ها و سؤالات بیشتر، مشکلات این فصل را از بین ببرید.
25,000 تومان

فیلم آموزشی فصل 4 ریاضی پایه ی اول

بدون امتیاز 0 رای
این محصول شامل 1 فیلم آموزشی از فصل 4 ریاضی پایه اول دبستان با 12 دقیقه زمان می باشد که شامل آموزش قسمت به قسمت کل فصل، حل نمونه سوال، توضیحات مفهومی،  تصاویر آموزشی و... است . معلمین گرامی میتوانند بعد از تدریس هر فصل و یا بخش، فیلم را در کلاس پخش کنند و درس تدریس شده را مرور کنند. والدین عزیز میتوانند نحوه پاسخگویی به سؤالات و مثال ها را بر اساس کتاب درسی در این فیلم مشاهده کنند. دانش آموزان میتوانند در انتهای هر فصل، با دیدن این فیلم از یادگیری خود مطمئن شوند. تعدادی از سؤالات این فیلم را ببینیم: عزیزم، هر شکل چند گوشه دارد؟ با چند میله درست شده است؟ چند تا قرمز، چند تا آبی از هر گل چند تا می بینی ؟ به تعداد هر شکل خانه ی روبه روی آن را رنگ کن و سپس چوب خط بکش . گل من، در هر تصویر هر دست چه عددی را نشان می دهد ؟ حالا انگشتان را به یک دست منتقل کن و بگو هر دو دست چه عددی را نشان می دهد فرزندم، الگو را ادامه بده مربع شگفت انگیز را با شکل مناسب پر کن به تعداد هر حیوان چوب خط بکش. بعد از دین این فیلم با شرکت در امتحان آنلاین فصل 4 ریاضی اول ،میتوانید از یادگیری این فصل از کتاب مطمئن شوید.
25,000 تومان