نمایش 1–6 از 8 نتیجه

امتحان آنلاین فصل 10 ریاضی اول با پاسخ

بدون امتیاز 0 رای

امتحان زمان دار+ پاسخ امتحان به صورت فیلم+ پاسخ امتحان به صورت پی دی اف + تصییح امتحان + ارسال نمره و برگه تصییح شده شما

مدت زمان امتحان = 30 دقیقه بعد از پرداخت، دکمه ثبت و سپس دکمه ادامه را بزنید تا به آزمون هدایت شوید در هر زمان و ساعت و مکان در آزمون آنلاین هر فصل و هر ترم شرکت کنید. پاسخ ها را به صورت عکس یا فایل پی دی اف در صفحه آزمون بارگذاری کنید. بعد از مدت زمان آزمون، صفحه بسته میشود و امکان پاسخگویی وجود ندارد و دانش آمور به صفحه پاسخ آزمون به  هر دو صورت فیلم و پی دی اف هدایت میشود. 24 ساعت پس از آزمون، برگه امتحان شما تصییح و  لینک برگه تصییح شده و نمره شما، به شماره همراهتان پیامک میشود.

36,000 تومان

سؤال + پاسخ فصل 10 ریاضی اول (ورد و پی دی اف)

بدون امتیاز 0 رای
این محصول دارای 4 فایل ورد و پی دی اف شامل سوالات ریاضی فصل 10 پایه ی اول و پاسخ سوالات می باشد که بصورت مجزا اراِئه شده و کل مباحث فصل را بطور کامل و اصولی در بر می گیرد . این فایل برای ارزیابی دانش آموزان و استفاده ی دبیران و اولیای گرامی بسیار مفید و کاربردی است .
رایگان!

پاورپوینت فصل 6 ریاضی اول

بدون امتیاز 0 رای
پاورپوینت فصل 6 ریاضی اول ، آموزش جامعی را در مورد این فصل ، بیان می کند .این فایل می تواند همگام با آموزش هر بخش از کتاب ، یا در انتهای فصل  در کلاس درس یا در منزل مورد استفاده قرار بگیرد . ویژگی ها : آموزش جامع و کامل کل فصل ، مثال های متعدد ، دوره کامل کل فصل فونت : B yeken نسخه پاورپوینت : 2010 برای یادگیری و آموزش بهتر ، پاورپوینت را در حالت slide show قرار دهید . مثال های این فایل را ببینیم: عزیزم در هر دسته به تعداد شکل های مثل هم انگشتان خود را باز کن. حالا به تعداد شکل هایی که مثل هم نیستند انگشتانت را ببند. به تعداد انگشتان باقی مانده چوب خط بکش چینه های سمت چپ را با دست چپ و چینه های سمت راست را با دست راست نشان بده. این دو شکل روی هم چند چینه است؟ به همان تعداد چوب خط بکش زیبای من، الگو ها را به همین ترتیب ادامه بده. شکلی که تکرار می شود را در سمت راست بکش به تعداد چوب خط ها از شکل های هر دسته خط بزن، حالا به تعداد شکل های باقی مانده از چینه ها رنگ کن برای شکل های زیر یک داستان بگو برای یادگیری این فصل، به توضیحات بیشتری نیاز داری؟ فیلم آموزش فصل 6 ریاضی اول میتونه به شما کمک کنه که تمام این فصل رو در چند دقیقه و با توضیحات یه معلم، یادبگیری.
20,000 تومان

پاورپوینت فصل 4 ریاضی اول

بدون امتیاز 0 رای
پاورپوینت فصل 4 ریاضی اول ، آموزش جامعی را در مورد این فصل ، بیان می کند .این فایل می تواند همگام با آموزش هر بخش از کتاب ، یا در انتهای فصل  در کلاس درس یا در منزل مورد استفاده قرار بگیرد . ویژگی ها : آموزش جامع و کامل کل فصل ، مثال های متعدد ، دوره کامل کل فصل فونت : B yeken نسخه پاورپوینت : 2010 برای یادگیری و آموزش بهتر ، پاورپوینت را در حالت slide show قرار دهید . سوالات این امتحان به صورت زیر هستند: عزیزم با استفاده از شابلون یک شکل سه گوش، یک دایره و  دو چهار گوش بکش. حالا بگو هر کدام از شکل ها چند خط راست دارند؟ به همان تعداد چوب خط بکش از هر شکل چند تا می بینی؟ برای هر کدام یک چوب خط بکش و یک خانه رنگ کن جدول زیر را با شکل مناسب کامل کن الگوی شطرنجی زیر را کامل کن رنگ کردن را مثل الگو ادامه بده اگر نگران این هستی که این فصل رو کاملا یاد گرفتی یا نه، امتحان آنلاین فصل 4 ریاضی اول با پاسخ میتونه خیلی بهت کمک کنه. جواب سؤالات رو روی برگه مینویسی، از اون عکس میگیری و در صفحه امتحان بارگذاری میکنی، معلم برگه شما رو صحیح میکنه و کیفیت پاسخت رو برای شما پیامک میکنه: امتحان شما خیلی خوب شده است یا خوب یا نیاز به تلاش بیشتر و یا قابل قبول  
20,000 تومان

پاورپوینت فصل 2 ریاضی دوم

بدون امتیاز 0 رای
پاورپوینت فصل 2 ریاضی دوم ، آموزش کاملی را در مورد این فصل ، بیان می کند .این فایل می تواند بعد از آموزش هر قسمت از کتاب، یا در انتهای فصل  در کلاس درس یا در منزل مورد استفاده قرار بگیرد . فونت : B yeken نسخه پاورپوینت : 2010 برای یادگیری و آموزش بهتر ، پاورپوینت را در حالت slide show قرار دهید . مثال هایی که در این پاورپوینت مطرح میشود: حاصل جمع و تفریق های زیر را به دست آورید. حاصل جمع و تفریق های زیر را با رسم شکل به دست آورید. حاصل جمع و تفریق های زیر را به کمک محور به دست آورید. حاصل جمع و تفریق های زیر را به کمک چوب خط به دست آورید. همه ی عدد های دو رقمی را بنویسید که رقم های یکان آن...و ... و رقم دهگان آن ... و ... باشد. حاصل جمع و تفریق های زیر را به صورت فرایندی دست آورید. حاصل جمع و تفریق های زیر را به صورت تقریبی دست آورید. اگر بعد از مشاهده پاورپوینت، در بخش هایی از کتاب، به آموزش یک معلم دبستان نیاز دارید، کلاس آنلاین رفع اشکال ریاضی دوم به شما کمک میکند به طور مستقیم سؤالات خود را از یک معلم موفق و با تجربه بپرسید.
20,000 تومان

فیلم آموزشی فصل 6 ریاضی پایه ی اول

بدون امتیاز 0 رای
این محصول شامل 1 فیلم آموزشی از فصل 6 ریاضی پایه اول دبستان با زمان تقریبی 13 دقیقه می باشد. فیلم زیبا با تصاویر رنگی و توضیحات معلم به شما کمک میکند بعد از یادگیری فصل 6 ریاضی اول، فصل را مرور کنید و تمام نکات را مجددا ببینید. بخش های مختلف این فیلم را ببینیم: عزیزم، به تعداد چینه های زرد، چینه های آبی را خط بزن. حالا به تعداد چینه های آبی باقی مانده، چینه های سمت راست را رنگ کن.  عزیزم، به تعداد چینه های زرد، چینه های آبی را خط بزن. حالا به تعداد چینه های آبی باقی مانده، چینه های سمت راست را رنگ کن. دلبندم، تعداد شکل های سمت چپ و راست روی هم چند تا است؟ به همان تعداد از چینه رنگ کن. عزیزم، با کشیدن چوب خط بگو شکل های سمت چپ و راست با هم چند تا است ؟ در هر قسمت با انگشتان یک دست نشان بده چند شکل وجود دارد. حالا به تعداد شکل های مثل هم انگشتانت را ببند، چند انگشت باقی می ماند؟ به همان تعداد چوب خط بکش. در هر ردیف الگو ها را به همین ترتیب ادامه بده و شکلی که تکرار می شود را در سمت راست بکش . در هر قسمت به تعداد چوب خط ها از شکل ها خط بزن. به تعداد باقیمانده از چینه ها رنگ کن. کار در منزل پاورپوینت فصل 6 ریاضی اول میتواند بعد از دیدن این فیلم، شما را با مثال های بیشتری از فصل 6 آشنا کند.    
25,000 تومان