مشاهده همه 4 نتیجه

فیلم آموزشی فصل 4 ریاضی پایه دوم

بدون امتیاز 0 رای
این محصول شامل 2 فیلم آموزشی فصل 4 ریاضی پایه دوم دبستان با مجموع تقریبی 9 دقیقه زمان و شامل آموزش قسمت به قسمت فصل ،حل نمونه سؤال و توضیحات مفهومی است . معلمین عزیز میتوانند بعد از انتهای هر بخش، این فیلم را در کلاس نمایش دهند، در میان فیلم، آن را  متوقف کرده و از دانش آموزان سؤالاتی پرسیده شود و یا توضیحات اضافه ای را به دانش آموزان بدهند و پس از اطمینان از یادگیری دانش آموزان، وارد بخش بعدی شوند. همچنین میتوان بعد از انتهای هر فصل، و با هدف دوره کل فصل، این فیلم را در کلاس پخش نمود. والدین گرامی میتوانند به کمک این فیلم، با روش کتاب درسی، مباحث مختلف را فراگرفته، آن را به کودکان خود انتقال دهند. بدین گونه خطای تداخل روش های آموزشی گذشته و نحوه تدریس جدید، پیش نخواهد آمد. کودکان دلبند شما میتوانند این فیلم های کوتاه را به عنوان فیلم های کودکانه، رنگارنگ با توضیحات ساده معلم و با فونت درشت به عنوان یک آموزش آرام و فاقد اضطراب دنبال کنند. در فیلم آموزشی فصل 4 ریاضی پایه دوم چه مطالبی بیان میشود؟
18,000 تومان

فیلم آموزشی فصل 6 ریاضی پایه سوم

بدون امتیاز 0 رای
این محصول شامل3 فیلم آموزشی فصل 6 ریاضی پایه سوم دبستان با مجموع تقریبی 18 دقیقه زمان و شامل آموزش قسمت به قسمت فصل ،حل نمونه سوال ،توضیحات مفهومی، حل مسئله و... است .این فایل در جهت یادگیری دانش آموزان عزیز و آموزش توسط معلمان و اولیا گرامی بسیار کاربردی و مفید خواهد بود.
35,000 تومان

فیلم آموزشی فصل 5 ریاضی پایه پنجم

بدون امتیاز 0 رای
این محصول شامل 3 فیلم آموزشی فصل 5 ریاضی پایه پنجم دبستان با مجموع تقریبی 17 دقیقه زمان و شامل آموزش قسمت به قسمت فصل ،حل نمونه سوال ،توضیحات مفهومی حل مسئله و... است .این فایل در جهت یادگیری دانش آموزان عزیز و آموزش توسط معلمان و اولیا گرامی بسیار کاربردی و مفید خواهد بود.
35,000 تومان

فیلم آموزشی فصل 3 ریاضی پایه دوم

بدون امتیاز 0 رای
شامل چهار فیلم آموزشی جذاب از فصل 3 ریاضی پایه دوم دبستان با مجموع زمان تقریبی 30 دقیقه، که کل فصل سوم پایه ی دوم را شامل می شود و برای کمک یادگیری دانش آموزان عزیز یا آموزش معلمان و اولیا گرامی بسیار مفید است.
60,000 تومان